fbpx

Eğitimler

Franchise Satış – Koçluk Eğitimi 

Eğitim İçeriği ve Süresi

Marka misyon, vizyon ve Tarihi, İşe Alım, Satış Ekibi kurma, Satış Ekibi Görev Tanımı 

Franchise Satış Sürecini en etkin ve verimli şekilde, sunan bu eğitim  2 tam gün boyunca tüm Franchise endüstrisinde rol gösteren markalara sunulur.   

Kazan Kazan Stratejisi

Pazar Araştırması

Başarı İçin Satış Süreç Yönetim Uygulaması 

 

Recruiting Süreci ve Büyüme 

Eğitim İçeriği 

Gayrimenkul sektörü için hazırlanmış olan bu eğitim gayrimenkul franchise ofisinin büyümesine daha büyük bir ivme kazandıracak projeler geliştirilmiştir. Gayrimenkul Danışma artışına ve Recruiting  ve Retention odaklı, 2 tam güren süren eğitimdir.

 

Operasyonel ve Teknik Eğitim

Eğitim İçeriği 

Gıda sektörü için hazırlanmış olan bu eğitim, gıda franchise’ının kurulumu, ürün ve tedarik yönetimi sürecinin en etkin şekilde sunan bu eğitim 2 tam gün sürmektedir. 

 

Telefonda İletişim Teknikleri Eğitimi 

Eğitim içeriği ve Süresi 

Müşteri veya Franchise Adayı ile telefonda etkin iletişim nasıl kurulur ? Periyodik aramalar ne zaman diliminde ve hangi içeriklerle gerçekleştirilmeli. Telefon ile İletişim yöntemleri nasıl yapılır ? 2 tam gün süren tüm Franchise endüstrisinde rol gösteren markalara sunulur.    

 

Girişimcinin Profil Analizi Eğitimi 

Eğitim içeriği ve Süresi 

Müşteri / Franchise Aday profilini tanımak. Tanınan profile göre diyalog ve görüşme biçimimizi şekillendirmek.Bunları role play ile örneklendirerek, 1 tam gün süren Franchise endüstrisinde rol gösteren markalara sunulur.   

Aday Profil Belirleme 

-Aday Profil Analizi ( Kişilik Envanteri) Uygulama 

-Aday Profil Analizine Göre Görüşme Gerçekleştirmek

 

Girişimcinin Yol Haritası Eğitimi 

Eğitim İçeriği  ve Süresi

Franchise sahibinin, franchise sözleşmesini imzaladıktan sonra ne yapmalı ?Şirket kurulum özellikleri, ticari standartlar ve mimari dizayn’a yönelik 1 tam gün süren Franchise endüstrisinde rol gösteren markalara sunulur.   

 

Franchise Seminerleri Oryantasyonu 

Eğitim içeriği ve süresi 

Franchise seminerlerinin planlanması, Franchise sunumu, Görüşme ve randevu alma teknik konulara değinilen 1 tam süren Franchise endüstrisinde rol gösteren markalara sunulur.