Gelecekteki Talebinizi Arttırmanın En iyi Yolları

Franchise Danışmanlık - Girişimcilik - Gelecekteki Talebinizi Arttırmanın En iyi Yolları

Mevcut krizden etkilenen işletmelerin çoğunun 2020’nin ikinci yarısında şu anda olduğundan daha fazla talebe sahip olacağını söylemek güvenlidir. Ancak, bu senaryonun yürütülmesine izin vererek, en az üç sorun vardır.

Birincisi, işletmenizin ve çalışanlarınızın mevcut verimliliği oldukça düşüktür ve sizi şu anda çok az şey yapmalarını ya da işten çıkarmaları için ödeme yapmaya zorlar.

İkincisi, talepteki ani bir artışın aynı anda kendi zorlukları vardır, örneğin, çalışanlarınız çok zayıf yayılır.

Üçüncüsü, durgunluk dönemlerinde satış yaratmaya çalışmak için çok fazla şirketin yaptığı, satışlara başlamak için indirim yapmaya başlamaktır. Bu strateji her zaman geri teper. Bu bir yarış haline gelir ve müşterilerinizin her zaman müzakere etmesini şart koşar, bir daha düzenli fiyat ödemek istemez.

Belki beklemenize veya en düşük teklif sahibi olmanıza gerek yoktur. Talebi yayarken gelecekteki 2020 gelirlerini artırma fırsatı olabilir, böylece hepsi bir anda isabet etmez.

Sizin gibi, müşterilerinizin nakit akışının çoğu azaldı ve ellerinde daha fazla zamana sahipler, bu da işlerini geliştirmek, döndürmek ve yenilik yapmak için ideal zaman. Ancak, bugün para harcayacaklarsa iş modellerini yeniden icat etmek zordur. Kuruluşunuzun kurtarmaya gelebileceği yer burasıdır.

Şimdi onlara yardım etmeyi, hizmetleri şimdi sunmayı ve ödemelerinin bir kısmını veya tamamını 30 ila 120 gün ertelemelerine izin verdiyseniz ne olur? İşletmeniz bunu karşılayabiliyorsa, ters düşünün: Şimdiye kadar gelecekteki talebi yaydınız, çalışanlarınızı meşgul ediyorsunuz, daha sonra gelme olasılığı daha fazla olduğunda daha fazla iş yapabiliyorsunuz, 2020’nizi artırıyorsunuz genel gelirler ve en önemlisi, indirim yapmadınız.

Bu aynı zamanda satıcılarınızla kullanmak için iyi bir stratejidir. Örneğin, bu zamanlarda, her işletme kendi web sitesini, pazarlama malzemelerini, marka bilinci oluşturma, vb. Güncellemeli ve geliştirmelidir. hak ettiği dikkati verin.Bu yüzden geçmişte yapılmadı. Aynı teklifi satıcı iş ortaklarınıza da sunun: Şimdi işi şimdi yapalım ve bana normalden daha fazla zaman ayıralım. Sonuç olarak herkes kazanır.