fbpx

Cleanlux Franchising Wet Cleaning Islak Temizleme Çözümleri

Franchise Danışmanlık - Bayi - Cleanlux Franchising Wet Cleaning Islak Temizleme Çözümleri

Wet Cleaning

Son yıllardaki pazar verileri, tüketicilerin giderek artan oranda çevreci ürünlere eğilim gösterdiğini ortaya koymuştur. Bu durum kuru temizleme sektöründe de alternatif temizleme yöntemleri arayışını tetiklemiştir. Geleneksel kuru temizlemenin ana maddesi olan perkloretilen’nin kanserojen etkisi uzun yıllar önce Amerika ve Avrupalı otoriteler tarafından tespit edilmiş ve ilerleyen yıllar içerisinde bir çok gelişmiş ülkede bu maddenin kullanımı yasaklanmıştır.

Wet Cleaning Electrolux önderliğinde geleneksel kuru temizleme yöntemlerine alternatif olarak geliştirilmiş ve dünya çapında büyük ilgi görmüştür. Wet Cleaning, her türlü dokuma ve tekstilin profesyonel temizliğinde inanılmaz derecede etkilidir. Electrolux Profesyonel’in çevre dostu çözümleri sayesinde kanserojen kimyasallara gerek duymadan üstün temizlik sonuçları elde etmek artık mümkündür.

Electrolux Lagoon Advance Care Wet Cleaning sistemi sayesinde lekeleri kuru temizlemeden daha etkili ve verimli şekilde gidermek mümkündür.

Electrolux Lagoon® Advance Care – Wet Cleaning Sistemi:

Woolmark tarafından, hassas giysilerin bakımı için en ideal alternatif olarak onaylanan ilk ve tek profesyonel giysi temizleme (wet cleaning) sistemi.

Lagoon® Advance Care doğal çözücü olarak ekolojik bir temizlik sağlayan su ve özel biyo çözünür deterjanlar ile yıkama, kurutma ve sonlandırma işlemlerini içeren entegre bir sistemdir.

Test edilmiş programlar ve özel ekipmanlar, kumaşlarınızın mükemmel şekilde temizlenmesi ve kurutulmasını sağlamak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. Yenilikçi wet cleaning prosesi, her türlü tekstilin hassas ve etkin biçimde temizlenmesini sağlar. Lagoon® Advance Care ile geleneksel olarak sadece kuru temizleme ile işlem görebilen tüm giyisileri ve hatta daha fazlasını temizlenebilir . Ana yıkama maddesi su ve özel biyo çözünür deterjanlar komple bir paketin vazgeçilmez parçalarıdır.

Çevre dostu ürünler kullanan Lagoon® Advance Care, uluslararası standartlara tam uyumla, doğayı korur ve ona saygı duyar.

Neden WET CLEANING?

➢ Daha iyi bir çevre
➢ Daha iyi durumdaki giysiler
➢ Daha temiz bir koku
➢ Daha yumuşak kumaşlar
➢ Daha parlak renkler
➢ Daha parlak beyazlar
➢ Ter ve protein lekelerinde daha etkili temizleme
➢ PVC dokulu giysilerde ve ince dokulu payetli kumaşlarda daha iyi sonuçlar
➢ Düğme ve plastik fermuarlarda en az düzeyde hasar oluşumu
➢ Deri ve süeti özel deterjanlarla Islak Yıkama (wet cleaning) fırsatı
➢ Yün battaniye, kalık yorganlar ve yastıklar için etkili temizlik.