fbpx

Bir Pingu’s English School Franchise’ı Olmanın Avantajları

Franchise Danışmanlık - Bayi - Bir Pingu’s English School Franchise’ı Olmanın Avantajları

Pingu’s English, 115 yılı aşkın dil eğitimi tecrübesini, dünya genelinde 1, 5 milyardan fazla kişinin izlediği, ödüllü bir TV şovunun ayrıcalıkları ile birleştiriyor.

Bizler global franchise topluluğu ile birlikte esnek iş modeli, destek hizmetleri, özel olarak geliştirilmiş öğretim programımız, ilerleyen iş yaşamına geçiş, marketing ve bilişim teknolojileri alanındaki desteğimizle miniklere ihtiyacı olan her şeyi sağlamaktadır.

·         Köklü Marka

Franchise’ımız olarak bölgenizdeki geliştireceğiniz kanıtlanmış, başarılı, köklü bir ticaret ismi, markası, logosu ve stilini kullanmaya hak kazanırsınız. Uluslararası tanınırlığa sahip markamız sizlere rakiplerinizin tanınmayan markalarına karşın büyük bir şans kazanmanızı sağlar. Bu, karlı bir iş kurmanıza yardımcı olur.

·         Hızlı ve kolay kurulum

Özellikle lisansların uyumluluğu konusunda zihinler rahattır.

·         İş sahibi

Dünyanın her yerindeki ortaklarımızla beraber ,kapsamlı deneyimimizle lokal bir iş sahibi olacaksınız. Bu, siz ve müşterileriniz için bir fırsattır. Büyüyen Pingu’s English School Franchise sisteminde kazan-kazan ilkesi benimsenmiş durumdadır.

·         Eğitim

Pingu’s English’ten alacağınız kapsamlı eğitim ile, personeliniz programı kendi alanınıza güvenle ulaştıracaktır. Ayrıca işinizi başarıyla işletmenizi sağlayacak pazarlama, işletme ve personel yönetimi sahalarında eğitime tabi tutulacaksınız. İş modelinde yer alan eğitim sistemlerini öğrenmiş olacaksınız.

  • Devam eden İş desteği

İngilizce eğitimi/franchise işi alanında kapsamlı bir geçmişe sahiptir. Karşı karşıya kalabileceğiniz her konuda uzman desteği sağlar ve sizleri destekleyecek Yönetim Kılavuzu takımı verilerek iş modelini uygulamaya başlarken destek alabileceksiniz.

·         Reklam

Pingu’s English markası uluslararası alanda sürekli yükselir.Ülkenizde reklam yapmak istediğinizde size rehberlik teklifi sunar. Extranet ortağı sayesinde sizlere reklam standart materyalleri verilir.

 

·         Kanıtlanmış İş Modeli

Pingu’s English School Franchise’ı şimdiden dünya çapında yüzbinlerce çocuğa ulaşmıştır. Başarısı çoktan kanıtlanmış iş örnekleri ve fikirleri sağlayabilir. Bu örnekler ile diğer markalara göre bir adım daha önde olacaksınız.

·         Dijital Marketing Danışmanlığı Desteği

SEO (arama motoru optimizasyonu )’nun nasıl işlediğini, Google Analytics’in en iyi uygulamalarının en iyi sıralamaya ve coğrafi olarak eğitimde ana rol olarak yerelleştirilmesine ilişkin daha fazla bilgi almak veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Pazarlama uzmanlarımız sizlere yardım için buradadır.

 

·         Web Yönetimi

Web siteniz optimizasyon stratejileri devam eden desteğimizle dönüştürülür.

Pingu’s English School Kindergarten Franchise (bayilik) fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.